راه اندازی شبکه ۵G اپراتور T-Mobile در آمریکا

اینترنت

اپراتور T-Mobile در حال حاضر اینترنت کم سرعت ۵G را به مشتریان ارائه می کند. به این صورت که اینترنت ۵G در باند کم و با سرعت ۶۰۰ مگاهرتز توسط این شرکت ارائه می شود.

این نوع ارائه اینترنت ۵G نسبت اپراتور های موجود در آمریکا چندان پر سرعت نیست اما در عین حال از این ویژگی برخوردار است که دارای برد بهتری است و مشکلاتی همچون عبور نکردن از دیوار را ندارد.

اپراتور T-Mobile حدودا ۲۶۰ هزار کیلومتر و تقریبا ۲۰۰ میلیون نفر را تحت پوشش شبکه ۵G قرار می دهد که در آینده این امکان وجود دارد که کاربران بیشتری را پوشش دهد.

هزینه درنظر گرفته شده برای اینترنت ۵G مشابه اینترنت LTE است که برای کاربران می تواند بسیار به صرفه باشد.

اگر اپراتور T-Mobile با اسپرینت مورد استفاده در آمریکا ادغام شود می تواند طیف ۲٫۵ گیگاهرتزی اپراتور اسپرینت را به شبکه ۵G خود اضافه کند که این امر افزایش سرعت و برد بیشتر را به همراه خواهد داشت.

لازم به ذکر است برای استفاده و بهره‌مندی از اینترنت ۵G نیاز است که کاربران گوشی های مجهز به این تکنولوژی را در اختیار داشته باشند.

در حال حاضر برند های معتبری همچون سامسونگ و وان پلاس از این تکنولوژی بهره می برند و کاربران می توانند با در اختیار داشتن گوشی های مجهز به تکنولوژی ۵G این برند ها در مکان هایی که اینترنت ۵G را ارائه می دهند از اینترنت ۵G لذت ببرند.

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه
بررسی بهترین مودم ها در بازار ایران

این روزها مودم روترهای ADSL زیادی توسط سازندگان مختلف تولید شده است. در بین این همه تنوع محصول، به بررسی بهترین، مقرون به صرفه ترین و پرطرفدارترین مودم های ADSL میپردازیم و فروشگاه های معتبری را جهت ارایه این محصولات معرفی و با یکدیگر از نظر قیمت، زمان ارسال و …

تکنولوژی 5G
پوشش ۲۰۰ کیلومتری دکل های LTE شرکت تلسترا با کمک اریکسون

شرکت مخابراتی تلسترا با همکاری شرکت اریکسون یکی از قدرتمند ترین شرکت های مخابراتی پوشش دکل های LTE به ۲۰۰ کیلومتر رسانده اند. به این ترتیب با آزمایش های صورت گرفته روی استاندارد قبلی که ۱۰۰ کیلومتر را پشتیبانی می کرد این دو شرکت با همکاری یکدیگر توانستند با ارائه …

تکنولوژی 5G
اینتل، به دنبال حضور در بازار ۵G

Intel به تازگی مجموعه جدید پردازنده های خود را معرفی کرده و به نظر می رسد که هدف اصلی این کمپانی، دنبال کردن تکنولوژی های Huawei در بازار اینترنت ۵G می باشد. Intel از اولین پلتفرم چیپ ۵G خود که Atom P5900 نام دارد، رونمایی کرده که این محصول برای …